Kniha návštěv

Datum: 24.06.2013

Vložil: ???

Titulek: smurneee

Vim ze rizhodci to ve fotbale vubec nemaji lehke ale to co nekteri predvadi ...je mozne aby polocasova prestavky trvala 25 minut a druhy polocas byl zkracen 15minut??bez jakehokoli udani duvodu a s usmevem na rtech?? Da se nejak takovemu jednani zabranit?? Do zapisu namitku dat nejde ,rozhodci je nedotknutelny buh ... takovym zpusobem ale duveru v rozhodci a fotbal zpet tezko nekdo ziska ....bohuzel je fotbal obrazem ceske spolecnosti

Datum: 05.07.2013

Vložil: Jirka N.

Titulek: Re: smurneee

Dobrý den,
určitě to možné za standartních podmínek utkání není. Proč si myslíte, že námitku dát nejde? Soutěžní řád a pravidla fotbalu určují jak postupovat v těchto situacích. Rozhodčí určitě není nedoktnutelný bůh.
Komise rozhodčích se určitě bude věnovat a prověřovat události na utkání, pokud budou informování způsobem splňující příslušné ustanovení soutěžního řádu. Anonymní protesty není možné brát na zřetel.

Jiří Němec
člen komise rozhodčích

Datum: 22.07.2013

Vložil: Fanoušek

Titulek: Re: Re: smurneee

Na jednom podobném utkání jsem byl (možná jsem byl na stejném, jako píše ten anonym). Viděl jsem děsnej fotbal, kterej se snad ani fotbalem nazvat nedal. Hosté přijeli v devíti hráčích, jen aby si splnili svou povinnost. Místo fotbalu předváděli něco strašného. Pořád jen nadávali (i rozhodčímu). Vůbec se mu nedivím, že utkání zkrátil, když to bylo tuším 9:0. Nemělo to už s fotbalem nic společného a byla to jen křeč a trápení jak pro hráče, tak i pro diváky. V takovém případě bych tomu rozhodčímu spíš poděkoval, než mu vytýkat nějaké zkrácení, které se oficiálně nesmí. A s tou přestávkou se mi to moc nezdá. Jestli se začalo později, jak se běžně stává, tak mohl druhej poločas klidně začít i kolem 17:40 (při začátku 16:30). A ten, kdo nestopoval délku prvního poločasu by si mohl myslet, že byla přestávka 25 minut. Slyšel jsem jednou jednoho rozhodčího, když na něj diváci volali, proč začíná později (cca o 7 minut), tak jim odpověděl, že běžně dostává zápis pozdě, takže se to prý nedá stihnout načas. A za to nejsou pro oddíly nějaké pokuty? Já se vůbec divím, že je ještě vůbec někdo ochotnej pískat. Nechat si za ty dvě stovky (nebo kolik za to mají) nadávat, dresy a kopačky si beztak musí kupovat sami, pravidla musí ovládat minimálně na úrovni UEFA a i přesto jim nadávají jak hráči, tak i diváci. To bych si radši užil víkend s rodinou nebo jako já na rybách.

Datum: 10.05.2013

Vložil: petra

Titulek: fyzičky

To by mě zajmalo kdo vybral tento termín....Zrovna, když je hokej a teď ho neuvidím......

Datum: 10.04.2013

Titulek: webové stránky